O nás

Úvod / O nás

Historie

Počátek

Začínali jsme jako truhlářská a montážní firma Šimůnek. Náplní naší práce byly drobné truhlářské práce a montáž oken a interiérových dveří.

1999
Spolupráce s Internorm

Záhy po vzniku české centrály firmy INTERNORM v Praze v roce 1999 jsme s nimi začali spolupracovat . Prováděli jsme pro ně montážní, zaměřovací a servisní práce. Při této spolupráci jsme se mohli sami na vlastní oči přesvědčit o špičkové kvalitě a provedení těchto oken.

2002
Založení Šimůnek - okna a dveře

V roce 2002 jsme založili firmu Šimůnek – okna a dveře, která se zabývá prodejem, poradenstvím, montáží a záručním a pozáručním servisem oken a dveří.

2010
1st Window partner

25.8.2010 jsme se začlenili po certifikaci nezávislým institutem do skupiny prodejců „1st Window partner“ firmy Internorm, kteří musí splňovat  10 Customer Care standardů tak, bychom mohli našim zákazníkům nabídnout špičkové služby.

2019
Změna právní formy

1.1.2019 byla změněna právní forma společnosti ze sdružení fyzických osob na společnost Šimůnek - okna a dveře s.r.o. 

2021
Přejmenování na Intermex, s.r.o.

Dne 6.5.2021 došlo k přejmenování na společnost Intermex s.r.o. S výhradní specializací na produkty rakouské firmy Internorm. Zaroveň jsme otevřeli i nové poradenské místo pro Severní Čechy v České Lípě.

Naše služby

Zajistíme pro vás
Poradenskou činnost -
Zdarma

Činnost týkající se designu, provedení, použitých materiálů, připravenost stavby a stavebních otvorů.

Zaměření -
Zdarma

Zaměření nabízených výrobků přímo na stavbách a zpracování cenové nabídky – kalkulace.

Výměnu oken na klíč

Kompletní práce spojené s dádávkou či výměnou oken tzv. “na klíč”, tedy montáž vč. dopravy výrobků na stavbu. V případě rekonstrukce provádíme i demontáž původních oken.

Kompletní servis

Zajišťujeme kompletní servis a seřízení oken a dveří.