I-TEC - REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE INTERNORMU

Úvod / I-TEC Inovace

Moderní okna - revoluční technologie

V Internorm výzkumném a vývojové oddělení vytváří stále nové produkty a technologie, abychom Vám mohli nabídnout ještě vyšší komfort a bezpečí. Pod tímto zvučným názvem “I-tec” objevíte řadu našich revolučních a na trhu směr určujících inovací v oblasti oken a dveří.

I-TEC Secure

Díky bezkonkurenčnímu závorování I-tec Secure si můžete být jistí, že vám vaše okna poskytnou spolehlivou ochranu. Namísto běžných závorovacích čepů zajišťují precizní závorování okenních křídel do rámů klapky. Vypáčit takové okno je v podstatě nemožné. I-tec Secure je standardně integrováno v nových oknech KF 510 a KF 520 a dosahuje bezpečnostní třídy až RC3.

I-TEC Core

I-tec Core je tvořen jádrem z tenkých sklížených vrstev dřeva, které se nachází uvnitř dřevohliníkových oken HF 410 a HF 510 a také u zdvojených dřevohliníkových oken HV 450 od Internormu. Na vnější straně oken je použit hliník odolný vůči vlivům počasí, který chrání I-tec Core a dřevo. Naše řešení oken umožňují zvolit jak barvu, tak druh dřeva (tedy dub, jasan, ořech, modřín nebo smrk) na vnitřní straně oken zcela podle Vašich požadavků na příslušnou místnost.

I-TEC Connect

Ovládání a řešení chytrého domu Smart Home značně usnadňuje život. Internorm nabízí se systémem I-tec Connect různé inteligentní produkty a příslušenství k oknům, které lze propojit s různými systémy chytrého domu. Kromě hlásiče otevření oken lze z chytrého telefonu nebo tabletu ovládat také větrání I-tec, stínění I-tec, stínicí techniku a nadsvětlíky.

I-TEC Stínění

I-tec stínění zajišťuje díky fotovoltaickému modulu a akumulátoru ideální klima v místnostech, a to zcela bez dodatečného zásobování proudem! Díky automatickému režimu se žaluzie při východu slunce samy otvírají a při jeho západu samy zavírají. I-tec stínění navíc automaticky měří teplotu. V zimě je tak například možné optimálně využít teplo ze slunečního záření, jelikož žaluzie zůstávají otevřené. Snižují se tak náklady na vytápění a je zajištěna dokonalá ochrana proti slunečnímu záření bez velkých nákladů.

I-TEC Větrání

Inovativní I-tec větrání od Internorm Vám umožní větrání obytných místností, aniž byste přitom museli otvírat okna. Díky tomuto způsobu větrání, které je integrováno přímo v rámu okna, budete mít dostatečný přísun čerstvého vzduchu po 24 hodin denně i při zavřených oknech. Čerstvý vzduch se dostane dovnitř, ale na rozdíl od klasického nárazového větrání přitom o teplo nepřijdete. Integrované větrání, které zajišťuje kontrolovanou výměnu vzduchu v místnostech, navíc slouží jako prevence proti tvorbě plísní.

I-TEC Zasklení

I-tec zasklení umožňuje maximální stabilitu a bezpečí Vašeho domova! Tabule skla jsou co nejpřesněji zabudovány do rámu. Zbývající spára mezi sklem a okenním rámem je vyplněna lepidlem. Zalepená spára je následně ukryta pod krycí lištou. Vytvoří se tak nepřerušovaná celoobvodová fixace a okna jsou optimálně tepelně i zvukově izolována.

I-TEC Insulation

Dokonale tepelně izolovaná okna jsou dnes naprostou nezbytností jak v nové výstavbě, tak při renovacích oken. Abychom taková okna mohli nabízet, vyvinuli jsme v Internormu inovativní izolaci oken I-tec Insulation. Dutiny v našich oknech vyplňujeme granulátem místo pěnou, abychom se dostali i do těch nejmenších skulin. Tento způsob izolace používáme v našich plasthliníkových oknech KF 410, KF 510 a KV 440.