Designové styly

Úvod / Designové styly

Designové styly – zdůraznění architektury

Vkus může být různý, stavební styly rozdílné a typy bydlení velmi individuální. Právě okna a vchodové dveře hrají v bydlení velkou roli a rozhodujícím způsobem podtrhují architekturu, a tím i charakter domu.

Výrobky od Internormu proto mají různý design. Při realizaci představ o bydlení nemusíte dělat žádné kompromisy, jednoduše se rozhodnete pro okna a vchodové dveře, které se hodí k vašemu stylu. 

Abyste co nejrychleji nalezli produkty, které se budou hodit k vaší architektuře, rozdělili jsme naše okna a vchodové dveře do čtyř designových stylů:

Studio

Pro okna designového stylu Studio jsou typické čisté tvary a úsporný design. Velké okenní rámy plní funkci designového prvku a podtrhují výjimečnou architek-turu.

Home Pure

Moderní, hranatá křídla a rámy oken designového stylu home pure vytvářejí přesně definované ostré rohy a hrany. Podtrhují architekturu, která sází na rovné linie, a skvěle zapadnou do puristického designu.

Home Soft

Okna Home Soft zaujmou svou jednoduchostí a nadčasovostí. Tradiční, zaoblený design lze inte-grovat do jakéhokoli stylu. Architektuře pak propůj-čuje velmi harmonický nádech.

Ambiente

Harmonie a estetika v perfektním souladu – to zajišťuje zaoblení všech viditelných hran. Zvláštní půvab však oknům v designovém stylu Ambiente dodávají velmi výrazně profilovaná okenní křídla.